Jump to content
Veriu Forum

ashtusimethone

Antare
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. www.alb-warez.net Kjo eshte nje nder faqet Shqipetare me te plotesuara dhe te pasura me gjithcka mund tu nevoitet, gjithashtu do te gjeni c'do album te ri apo te vjeter c'do film program apo c'fare do tjeter ju duhet,gjithashtu mund te besh dhe kerkesa per materjale te cilat nuk jane akoma ne forum dhe stafi do tua gjeje. Dhe me e bukura eshte se te gjitha jane falas :dance13fm0uv: Jeni te mirepritur ta vizitoni. Respekte
  2. mire se ju gjeta, pershendetje per gjithe antaret e vf,,,
×
×
  • Create New...