Jump to content
Veriu Forum

gjergj nika

Antare
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About gjergj nika

 • Rank
  Sapoardhur
 • Birthday 02/15/1980
 1. Biles nqs ndonje ka deshire te shkoje lakuriq ne shkolle nuk duhet ta ndalojme ndryshe quhet diskriminim dhe kufizim i lirise se njeriut.... ne fund te fundit nje menyre (zh)veshjeje eshte... :paladin: asgje nuk ka,por une mendoj qe shkolla eshte nje shkolle dhe as kish,xhami apo sinagog flm, me respekte gjergj nika new york.
×
×
 • Create New...