Jump to content
Veriu Forum

Bardhi

Antare
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. A ka problem qe ne kompjuter te vendos/instaloj 2 DVD player?
 2. Endrra ime eshte Amerika, shpresoj qe se shpejti te shoj e jetoj atje.
 3. Jetoj perkohesisht ne Belgjike, e shoh se ka shume shqiptar por nuk kam degjuar per ndonje organizim , shoqate, aktivitet apo ndonje gje tjeter ... a ka apo jo?
 4. E cuditshmja per ne shqiptaret eshte se jemi te paret per deshira por kur vjen puna tef undit per realizime. Ne 1990 i gjithe populli donte integrim ne BE e NATO, pas 17 vjetesh jemi prape te fundit ne rajon. Ne duam antaresim ne BE po me se: -Pa drita -Me rruge skandal qe nuk i gjen as ne afrike -me rroga qesharake -me politikane qe llogarisin vetem b... e vet dhe si te rrjepin ndonje gje. Cfare te mire ka Be nga antaresimi i Shqiperise? A duan ata BE te kene ne mes tyre nje shtet me shumise muslimane? Merkel ka deklaruar dje se Europa eshte kristiane. kjo te ben te mendosh per te ardhmen tone ne BE..ata thone mbase 2014 mund te jete viti i antaresimit te gjithe ballkanit....le te shpresojme te pakten per atehere.
 5. Bardhi

  Pavaresia e Kosoves

  Tani per Kosoven me shume se kurre po fryn era e pavaresise. Megjithe perpjekjet e Serbeve e mbeshtetesve te tyre ruseve, tashme asgje nuk e ndal pavaresine. Rofte kombi shqiptar.
 6. Tungjatjeta te gjitheve. Dje vura nje DVD te re ne kompjuterin tim. A ka ndonje problem nese e vendos edhe DVD e vjeter ne te. d.m.th qe te jene te dyja te instaluara?
×
×
 • Create New...