Jump to content
Veriu Forum

Veriu

Antare
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Veriu

 1. Ne mitologjine shqiptare egzistojne 3 personazhe: Zana, Shtoi-zo-valle, Ora Cili eshte ndryshimi mes tyre??
 2. Deputeteve tone duhet me u heq qafen my friend.joti
 3. Veriu

  Ke Doni Me Shume?

  Ke doni me shume? Meshkujt: Gruan apo Nenen? Femrat: Burrin apo Nenen?
 4. Sic e keni pare amerika ne lindjen e mesme dhe jovetem (Afganistan, irak, palestine, etj) eshte e pranishme ushtarakisht. A mendoni se prezenca e saj eshte per te miren e atyre vendeve apo per interesin e saj? A nevojitet prezenca e saj atje?
×
×
 • Create New...