Jump to content
Veriu Forum

g°n

Admin
 • Content Count

  1,311
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by g°n

 1. Viti i ri 2010 po vjen, por cfare te reje deshironi ngaky vit qe po vjen?
 2. lool po edhe "toys" sic quhet ne anglisht mund te jene dhurata :D per ata qe kane nevoje dihet
 3. g°n

  Kenga me mbreslenese

  Cila eshte kenga me mbreslenese qe ju ka mbetur ne mend nder vite.
 4. Po normale kshu kane per te than njerzit: "Beni don me fitua, pranej ashtu tu e ba" lool
 5. E kush e tha se vendi ku lind asht vendi ma i mire per te jetuar?? Aftesia e njeriut per te gjetur nje jete me te mire nuk mendoj se duhet te kufizohet me mendime te tilla. Ajo qe thua ti VajZ duket ma shume si nje fryme nacionaliste se sa nje oportunitet per nje jete me te mire. Miqenia nuk ka atdhe.
 6. djathi "bebe" ka qene gjithmone i mire! :P
 7. Per "bambola gonfiabile" e kishe fjalen :D
 8. Ndoshta shpesh here mund te ndesheni ne "gabime" errors ne sistem gjate lundrimit, kjo per arsye te ndryshme. Ne shumicen e rasteve erroret qe hasni gjate lundrimit jane per arsye se po punohet ne ato momente ne kodin atij seksioni. Por kjo nuk eshte e thene se gjithmone jane per kete arsye. Nese errori qe hasni nuk largohet per nje fare kohe atehere ju lutemi te veproni ne kete menyre. Adresa ku ndodhet ky error: psh http://www.aol.al/idx/index.php?ind=lajme Veprimi qe po benit: psh Po shtoja nje koment Errori qe shfaqet: psh Warning: An expect line or space ';' in http/docs/www.aol.al/public/idx/etj... Kjo per arsye se shpesh ndodhe qe erroret nuk sinjalizohen ose mi dergojne ne PM ose ne email apo me keq ne IM (instant messenger qe ndodhet ketu poshte).
 9. Per mua, per sa i perket shoqerise ne FB nuk eshte vecse nje "bypass" ure qe te heq disa "detyrime" qe do te kishe kundrejt shoqerise per ti takuar ose telefonuar. Me pak fjale, i kam ne fb dhe kam hequr nje barre qe ndoshta do ta kisha nese nuk do te ishte fb. 99% e personave qe keni ne fb nuk i kishit degjuar ose pare me pare jo sepse nuk keni pasur mundesi qe ne nje menyre te ishit te interesuar per te pasur kontakte me ta por thjeshte nuk ju ka interesuar. FB ju dha kete mundesi qe shoqerine ta keni ne nje click pa pasur asnje interes qe doni ta takoni. Un nuk frekuentoj fb per arsye shoqerie sepse ata persona qe kam deshire ti degjoj apo takoj e bej ne menyra te tjera. Per sa i perket privatesise fb nuk eshte vecse nje leter ne shtylle.
 10. psh: Kapuc, shall, aparat fotografik, cd muzike, cd videogame, objekt zbukurimi, ore zgjimi,etj... Masanej shpesh dhurata varet edhe nga pasioni qe ka personi.
 11. Italia "di culo come sempre". Gjermanise ti marrsh pleshtat se ne finale e ke. Sdq Uroj qe kupa te mos i shkoje Brazilit dhe Italise ndersa per te tjerat me behet qejfi kush ta marri.
 12. Shorti u hodh ja skuadrat: http://www.aol.al/idx/index.php?ind=spor...afrikejugut2010 Por cila eshte favorite dhe cila eshte me dobet nga skuadrat?
 13. kushopo me sugjeron te martohem?? vec mos na harro te na thirresh ne dasem :D u msove me pjatat me duket ben :P
 14. po fotoja nuk duket si foto teseret edhe pse nuk kam dyshim se mund te kete pasur teser partie.
 15. Pas dates 28 qershor ku u mbaten zgjedhjet parlamentare, shqiperia ka hyre ne nje ngerç politik qe duket se nuk po gjindet nje zgjidhje. Cili eshte opinioni juaj?
 16. Sme duket i frikshem ky film. biles eshte shume terheqes dhe misterioz.
 17. Un nuk kam ndonje film te vecante por mund te vecoj disa prej tyre: Hot Shot Filmat e Scarry Movie 3 Ciento "Ki ce la duro la vince" ...dhe komedite teatrale te Aldo, Giacomo dhe Giovani
 18. Cili eshte filmi me komik qe keni pare ndonjehere?
 19. pse edhe ty Fran Vila ta ka dhan frengjishten? :P
 20. g°n

  Karakteri Shqiptar

  Ndoshta jane edhe shenja te ateizmit shqiptare. Gjate shekujve shqiptareve u eshte injektuar vlera si nje doze fetare. Regjimi komunist me heqjen e besimit u mohoi edhe ato pak vlera qe i kishin mbetur ne kohen post-otomane. Madje, kanuni eshte i perpiluar nga vete feja si nje udhezuaes ne mungese te ligjeve dhe shtetit.
 21. Ndersa un lenda e preferuar ka qene ajo e fizikes edh pse nuk isha i afte ne lendet e sakta por kishte pjese te fizikes qe pelqeja me shume praktiken sesa teorine. Ndersa lendet qe urreja kane qene shume si matematika, kimia, etj. shpesh edhe pse lenda ishte interesante ajo behej e urryeshme per shkak te profesorit qe e jepte ate. Ndersa lenda per te cilen jam penduar qe nuk kam mesuar eshte frengjishtja.
 22. Cila eshte lenda shkollore qe pelqenit me shume dhe urrenit me shume kush ishit ne shkolle??
 23. Pikerisht! Un shkoj per pushime 10 dit ndaj nuk e di sesi mund te ndaj detyrat e kesaj feste me ato familjes. Te krijosh nje maratone nuk mjaftojne 10 ditet e mia ose te tuajat. Ai qe organizon duhet te jetoje ne Tale dhe ta pergatise ate 2 muaj mepare.
 24. Sepse shqiptaret nuk levizin pa lek. E vetmja gje qe i terheq eshte qyli. Ndaj te kthesh dicka ne tradite sic mund te jet kjo feste do te duhen vite.
×
×
 • Create New...