Jump to content
Veriu Forum

thethi

Antare
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. ose thjesh mund te jet celevizimi mysliman nga ai vjen.
  2. idashtun mysliman nuk asht faji i joti qe je mysliman, por do ishte nje turp per shipnin qe sot ta nderrojm indetitetin e saj e te jonin me ate islamike ose ta qujm vend islamik ne mes te europes ti me thuaj cfar te miret sodhi turqija vec ZI e percarje ner mes nesh. ne qoft se se pajtohesh me te verteten, ateher as ti nuk din gja per vetveten se ne cfar besimit besoni. "paqe e shpres "
  3. nje gja sduhet ta harrojm se ne tv cdo prezantues ose aktor aste ne sherbim te publikut, te sjedhet ne ekranin tv ose ne dieni te publikut doh jet nje hupje kolosale e kultures se shiptarit dhe duhet te luftohet ne cdoh menyr , jetoj ne perendim dhe e di cdon me than droga shume ma i kiqe se anje semundje shipnia ashte e vogel doh ta ndjem shum shpejt thimbjen e kesaj punet KINI KUJDES SHUM me respek thethi aus.
×
×
  • Create New...