Jump to content
Veriu Forum

Dashuria

Bota e zemres , shpirtit, dhe ndjenjave mes njerezve

65 topics in this forum

  • 30 replies
  • 9,814 views
  • 11 replies
  • 3,272 views
  • 33 replies
  • 6,745 views
 1. besoni tek dashuria me shikim te pare 1 2

  • 30 replies
  • 7,177 views
  • 8 replies
  • 2,706 views
  • 13 replies
  • 3,466 views
  • 24 replies
  • 7,956 views
 2. Tradhetia

  • 13 replies
  • 3,296 views
 3. Ndonje per ju......

  • 1 reply
  • 1,679 views
  • 2 replies
  • 2,011 views
 4. San valentino

  • 9 replies
  • 3,421 views
 5. DASHURIA DHE LARGESIA

  • 2 replies
  • 2,794 views
 6. lojrat e dashurise

  • 16 replies
  • 5,587 views
 7. puthja e pare

  • 15 replies
  • 3,879 views
 8. Puthja e pare

  • 17 replies
  • 5,528 views
 • Forum Statistics

  3,883
  Total Topics
  10,964
  Total Posts
×
×
 • Create New...