Super ! Genta Ismaili topless...
Super ! Genta Ismaili topless...
Publikuar me: 20 Mar 2017

Këngëtarja simpatike Genta Ismajli ka zbuluar në emisionin ''Prive'' në ''Klan Kosova'', se po bën një set fotografik, ku do të përfshihen edhe foto topless.

Këngëtarja është shprehur se po e ndërmerr këtë hap për të parë se si do të duket në klipin që po pregadit sëfundmi, projekt i cili nuk është bërë akoma publik.

Seti, i realizuar nga fotografi Veton Osmani do të mbahet mend gjatë, pasi Genta do të tregojë për publikun format e saj, gjë që këngëtarja nuk e ka bërë asnjëherë.

Nisur nga ky hap, duket se edhe klipi i këngës së fundit që do të nxierrë Genta pritet ti jetë mjaft i nxehtë, pasi pamja e saj nuk lë asnjë dyshim për këtë.

Më poshtë pjesë nga seti i nxehtë i Genta Ismailit ku gjoksi i saj duket me të vërtetë shpërthyes.

 

Burimi: Oranews.tv Editor: Redaksia Online Lexuar 1368 here

Tags:

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus dy? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI