Bleona çmend shqiptarët, kam shkuar me Van Damin
Bleona çmend shqiptarët, kam shkuar me Van Damin
Publikuar me: 15 Pri 2016

Shumë nga të rinjtë shqiptarë, por edhe ata pak më të rritur që e kanë qef kinemanë, janë rritur me filmat e tij Holliwudian fantastik që ne i ndiqnim me admirim në televizion.

Lëvizjet, trupi dhe talenti i Jean Claude Van Damme ka frymëzuar shumë të rinj gjatë viteve 90, përfshire këtu edhe këngëtaren simpatike shqiptare Bleona Qerreti. 

Qerreti i ka lënë me gojë hapur të gjithë kur ka deklaruar mbrëmjen e së enjtes në Tv Klan, se e ka pasur të sajin për disa orë aktorin e famshëm Belg.

Duke folur në emisionin “Zonë e Lirë”, këngëtarja më shumë e famshme për bukurinë se sa talentin, ka zbuluar detaje nga jeta e saj private. 

Duke rrëfyer për jetën e saj, Arjan Çani e ka pyetur në lidhje me mardhëniet e saj me njerëzit e famshëm. 

Bleona nuk ka mbajtur rezerva, por ka rrëfyer se ka kryer mardhënie seksuale me aktorin e famshëm të filmave aksion, Jean Claude Van Damme.

Gjatë pyetsorit të Çani-t me përgjigjie të shkurtër, pyetjes së moderatorit për ''seksin më të mirë'' Bleona Qerreti i është përgjigjur shkurt: Jean Claude Van Damme !

Çani ka menduar se ishte thjesht një batutë e saj dhe e ka kaluar me sportivitet, ndërkohë që Bleona ka ngulur këmbë duke thënë se është e vërtetë.

“ Kam fjetur me Van Damme dhe ishte shumë i mirë në shtrat. Ishte shumë sensitiv dhe i ndjeshëm, nuk është ashtu siç duket në filma, i vrazhdë etj..” 

Arjan Çani ka treguar një foto ku Bleona dhe aktori shihen bashkë dhe ajo është shprehur: “Këtë foto e kemi pas seksit në varkën e një mikut tim.

Çani i ka përmendur dhe aktorë të tjerë, por Bleona mohoi të kete shkuar me te tjere te famshem.

Puthjet me Çanin
Në një intervistë ndryshe, Bleona dhe Çani më në fund kanë bërë paqe. 

Moderatori i “Zonë e Lirë” dhe kengetarja i kane lene pas sherret dhe tani ata janë miq, edhe puthjet sensuale në buzë të tilla i kanë quajtur.

Çani e ka qujatur këtë puthje (në fakt ishin tre të tilla gjatë emisionit) si një thyerje të tabusë. Sipas tij, Bleona ka qenë e para artiste shqiptare që Cani ka puthur live në buzë, të tjerat kanë qenë të huaja, gjatë këyre 13 viteve transmetim në TV.

Duket se tani nuk do ta dëgjojmë më atë refrenin e Çanit: “O Bleona o bleona i ke bythët si vagona.

Burimi: Editor: Redaksia Online Lexuar 572 here

Tags:

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI