Llogaria ime
AOL Portal
RUSI 2018

>> Kreu Sport->RUSI 2018->Ndeshjet e skuadres: Arabia Saudite
Ndeshjet e skuadr�s: Arabia Saudite
n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.14 Qer 2018 - 17:00A
Rusi 5-0 Arabia Saudite
2.20 Qer 2018 - 17:00A
Uruguaj 1-0 Arabia Saudite
3.25 Qer 2018 - 16:00A
Arabia Saudite 2-1 Egjipt

T� gjitha ndeshjet e Grupit A

n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.14 Qer 2018 - 17:00A
Rusi 5-0 Arabia Saudite
2.15 Qer 2018 - 14:00A
Egjipt 0-1 Uruguaj
3.19 Qer 2018 - 20:00A
Rusi 3-1 Egjipt
4.20 Qer 2018 - 17:00A
Uruguaj 1-0 Arabia Saudite
5.25 Qer 2018 - 16:00A
Uruguaj 3-0 Rusi
6.25 Qer 2018 - 16:00A
Arabia Saudite 2-1 Egjipt
Lajme nga Sporti
Vendimi/ “Rusi 2018” nën syrin e teknologjisë
Teknologjia pjesë e Boterorit “Rusi 2018”. Presidenti i organit më të lartë të fubollit botërorë Fifa, Gianni Infatino ka deklaruar së ne botërorin “Rusi 2018” do të apliokohet mo...

“Rusi 2018”, Brazili kualifikohet i pari. Argjentina e Uruguaji humbasin “maleve”
Brazili është skuadra e parë në botë që pret biletën për në fazën finale të Botërorit të vitit 2018, që do të zhvillohet në Rusi.Kombëtarja 5 herë kampione e botës fitoi me leht...

Flakadanët në “Renzo Barberas”, mediat e huaja shënjestrojnë shqipërinë
Ndeshja historike mes Italisë dhe Shqipërisë, e para zyrtare mes dy kombëtareve, u përfol në mediat sportive botërore më shumë për ngjarjet e papëlqyeshme të ndodhura në shkallët e ...

Kalendari i grupeve te RUSI 2018
Grupi A
Skuadra-Gola+GolaPik�
Uruguaj-059
Rusi-486
Arabia Saudite-723
Egjipt-620

Grupi B
Skuadra-Gola+GolaPik�
Spanje-565
Portugali-455
Iran-224
Marok-421

Grupi C
Skuadra-Gola+GolaPik�
France-137
Danimarke-125
Peru-223
Australi-521

Grupi D
Skuadra-Gola+GolaPik�
Kroaci-179
Argjentine-534
Nigeri-433
Islande-521

Grupi E
Skuadra-Gola+GolaPik�
Brazil-157
Zvicerr-455
Serbi-423
Kosta Rike-521

Grupi F
Skuadra-Gola+GolaPik�
Suedi-256
Meksike-436
Korea e jugut-333
Gjermani-423

Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPik�
Belgjike-299
Angli-386
Tunizi-853
Panama-1120

Grupi H
Skuadra-Gola+GolaPik�
Kolumbi-256
Senegal-444
Japoni-444
Poloni-523