Llogaria ime
AOL Portal Sport

Vėllezėrit Xhaka pėrplasen nė Champions, Graniti dedikim pėr Taulntin


Arsenali do tė ndeshet mbremjen e sotme me Baselin, dhe ashtu si nė Euro 2016, kur Shqipėria luajti me Zvicrėn, do tė shohim sėrish pėrballė njėri-tjetrit, vėllezėrit Xhaka.

Pėr kėtė arsye Granit Xhaka, vėllai i vogel qe luan me Arsenalin i ka bėrė njė dedikim Taulantit nė Instagram nė prag tė sfidės nė fazen e dytė tė grupeve tė Champions League.

“Fėmijėria dhe vėllazėria! Kurrė nuk e kisha ėndėrruar kėtė, por ėshtė e vėrtetė.

U rrita nė Basel dhe atje kam luajtur pėr tė parėn herė.

Tani do tė luaj kundėr vėllait tim! Emocione tė mėdha dhe dashuri pėr tė dy”, ka shkruar Xhaka nė Instagram.

Tags:
Lexuar 401 here / Marre nga Oranews.tv


Besoni se shqiperia do te kualifikohet per Nation League?