Llogaria ime
AOL Portal Sport

Pėrplasja nė gjysėmfinale/ Ja ēfarė i thanė njėri-tjetrit Ronaldo dhe Torres


Cristiano Ronaldo dhe Fernando Torres shkėmbyen ofendime me njėri-tjetrin gjatė ndeshjes Atletico Madrid-Real Madrid, e vlefshme pėr gjysmėfinalet e Champions League.

Sherri ndodhi pak para fundit tė pjesės sė parė dhe menjėherė pas golit tė Iscos. Cristiano kishte festuar golin e Realit duke u bėrė me shenjė tifozėve kundėrshtarė qė tė mbyllnin gojėn.

Ky gjest nuk i pėlqeu sulmuesit tė Atleticos, i cili pėrfitoi nga njė ndalesė e lojės pėr t’ia vėnė nė dukje portugezit.

“Palaēo” dhe “bir k...” ishin fjalėt qė Torres ia pėrsėriti disa herė Cristianos, ndėrkohė qė e shtynte me trup dhe madje e pengoi. Ndėrkohė, Cristiano vetėm qeshte dhe iu pėrgjigj duke i thėnė “ik nė shtėpi, budalla”.

Ishte arbitri Ēakir ai qė i ndau dhe nuk lejoi qė situata tė dilte jashtė kontrollit.

Tags:
Lexuar 809 here / Marre nga Top-channel. Tv


Besoni se shqiperia do te kualifikohet per Nation League?