Llogaria ime
AOL Portal Sport

Operacioni/ Gjuri i Ibrahimoviē habit mjekėt


Riaftėsimi nga dėmimi duket se po shkon mė mirė se ē’mendohej pėr Zlatan Ibrahimoviē.

Sipas tė pėrditshmes suedeze “Expressen”, mjekėt e klinikės nė Pittsburgh, qė operuan sulmuesin 35-vjeēar, mbetėn tė habitur kur panė gjendjen e gjurit tė tij.

Sipas njė komunikate tė publikuar nga agjenti i Ibrahimoviē, Mino Raiola, mjekėt kishin deklatruar se nuk kishin parė kurrė gju kaq tė fortė dhe se pėr ta ishte e paimagjinueshme, qė njė lojtar me 20 vite karrierė tė kishtė njė artikulacion nė gju kaq perfekt.

Nė tė njėjtėn kohė, mjekėt theksuan se gjuri i Ibrahimoviē ishte kaq i fortė, saqė kėrkuan qė ta operojnė sėrish atė kur tė tėrhiqet nga futbolli i luajtur, pėr ta studiuar nė mėnyrė mė tė detajuar nga ana shkencore.

Tags:
Lexuar 258 here / Marre nga Top-channel. Tv


Besoni se shqiperia do te kualifikohet per Nation League?