Llogaria ime
AOL Portal Sport

Mesazh pėr Edi Ramėn nė...Genoa-Inter


Një banderolë është parë në stadiumin e Genoas, e cila përmbante një mesazh tepër të çuditshëm.

Mesazhi nuk kishte lidhje me ndjeshjen e zhvilluar, por me kryeministrin shqiptar, Edi Rama.

“Faleminderit Edi Rama që na solle Marijuana”- shkruhej në banderolë ndërsa disa hap më tutje ishte një flamur gjigant i Shqipërisë me fushën e zezë, shkruan “opinion.al”.

Nuk dihet përse është zgjedhur ndeshja, Inter – Genoa për të përcjellë këtë mesazh, dhe madje as ideatori i mesazhit, por pritet të shkaktojë shumë polemika si ngjarje.


Tags:
Lexuar 1032 here / Marre nga panorama.com.al


Besoni se shqiperia do te kualifikohet per Nation League?