Llogaria ime
AOL Portal Sport

Chelsea, ulen kofiēentėt pėr shkarkimine Kontes


Antonio Conte rrezikon shkarkimin e bujshėm nga Chelsea.

Bookmakersat nė Britaninė e Madhe janė tė bindur pėr kėtė.

Shumė kompani bastesh e kanė ulur ndjeshėm kuotėn pėr largimin e trajnerit italian nga pankina e Bluve tė Londrės, ndėrkohė qė Betway dhe Paddy Power e kanė pezulluar vėnien e basteve pėr kėtė ēėshtje.

Sipas Bookmakersave, Conte konsiderohet si kandidati i tretė pėr t'u shkarkuar nga detyra e tij pas Slaven Bilic tė Ėest gham dhe David Moyes tė Sunderland.

Sigurisht kėto kuotime pėr tė ardhmen e trajnerit italian nuk janė pėlqyer aspak nga tifozėt e Chelseat qė kanė dalė nė mbrojtje tė Antonio Contes.

Nuk janė tė paktė ata qė nėpėrmjet rrjetit social Twitter kanė ngritur pyetjen se pėrse duhet shkarkuar Conte nga Chelsea, pavarėsisht se klubi londinez gjendet nė vendin e 7 nė Premier League i shkėputur me 6 pikė nga kryesuesit e Manchester City.

Tags:
Lexuar 168 here / Marre nga Top-channel. Tv


Besoni se shqiperia do te kualifikohet per Nation League?