Llogaria ime
AOL Portal Sport

Angelina Jolie dhe CR7 bashkė nė njė serialin Turk


Cristiano Ronaldo duket se po sheh t'i realizohet ambicia e tij pėr tė hyrė nė botėn e aktrimit.

Mėsohet se ylli i Realit tė Madridit sė bashku me aktoren Hollivudiane, Angelina Jolie do tė jenė pjesė e njė seriali tė njė televizioni turk qė do tė xhirohet nė Turqi, Lindjen e Mesme dhe Amerikėn Latine.

Xhirimet e serialit pritet tė nisin nė muajin prill dhe do tė fokusohet rreth njė familjeje siriane dhe peripecive tė saj gjatė largimit si refugjatė nga vendi gjatė luftės civile

Sipas regjisorit Ejup Dirlik, nė kėtė serial pėrveē Ronaldos e Angelina Jolie do tė interpretojnė edhe aktorė tė tjerė nga vende tė ndryshme tė botės mes tė cilave edhe Nancy Ajram.

Vitin e kaluar, Cristiano Ronaldo pranoi se kur tė mbyllė karrierėn e tij si futbollist, do tė dėshironte tė merrte leksione nė fushėn e aktrimit.

Tags:
Lexuar 907 here / Marre nga Top-channel. Tv


Besoni se shqiperia do te kualifikohet per Nation League?