Llogaria ime
AOL Portal Sot

Sot

Sot

Blog

Dhunoi tė ėmen, kėngėtarja shqiptare dėnohet me 6 muaj burg

Kėngėtarja e njohur shqiptare Eda Zari u shpall fajtore pėr akuzėn “Dhunė nė familje” dhe gjykata e dėnoi me 6 muaj burg, shkruan “Gazeta Shqiptare”. Njė konflikt pronėsie ishte bėrė shkak i njė maratone problemesh pėr kėngėtaren e njohur shqiptare Eda Zari. Mamaja e saj, Zhane Zari deklar...
  >>Zbardhet dėshmia e 32 vjeēarit qė ndiqte Luana Vjollcėn me ''Fiat Punto''
  >>''Le Iene'' sjell dy histori tė trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
  >>Foto/ Kryetarėt e FRESSH nė rrethe shpėrndajnė video porno nė Whatsapp
  >>Ndahet nga jeta bashkėshorti i Irma Libohovės
  >>Pesė rregulla pėr tė dalė mė mirė nė provime

Auto

Tiranė/ Arrestohet mėsuesi pedofil, ngacmonte seksualisht nxėnėsen e tij

Policia e Tiranės ka vėnė nė pranga ditėn e djeshme njė 64-vjeēar, mėsues nė njė shkollė 9-vjeēare nė Tiranė.Hasan Martani, u arrestua pasi nė mėnyrė tė pėrsėritur, nė ambientet e shkollės ‘Mustafa Lleshi’ por edhe rrjetin social Facebook ka ngacmuar seksualisht njė nxėnėse 14-vjeēare.Mėsohet se ...
  >>Dėshmia e huliganit: Donim ta vrisnim Zaevin, por s’patėm sukses
  >>Takimi 90 minutėsh/ Meta zbardh takimin me Ramėn
  >>“Hyni nė zgjedhje edhe pa PD-nė”/ Basha paralajmėron “tė korruptuarit me pasaportė tė huaj”
  >>Pėrdhunoi pėr 6 orė tranvestitin, policia italiane arreston 32 vjeēarin Shqiptar
  >>Immobile: Do ta kemi tė vėshtirė me Shqipėrinl

VIP Shqip

Kantautori Francesk Radi nė gjendje tė rėndė nė QSUT

Kantautori i njohur shqiptar Francesk Radi ndodhet nė gjendje tė rėndė nė reanimacionin e QSUT-sė, pasi ka pėsuar hemorragji cerebrale. Sipas mjekėve gjendja e Radit ėshtė e rėndė dhe kritike. “BalkanWeb” duke iu referuar mjekėve tė urgjencės raporton se kantautori ėshtė shtruar nė reanimacioni...
  >>Super ! Genta Ismaili topless...
  >>Rrėfimi i Ledri Vulajt: Si mė rrahu nė 2012 i dashuri i Luana Vjollcės
  >>Princ Leka rrėfen tmerrin: Si na terrorizoi 25-vjeēarja e fiksuar pas meje
  >>E urta Floriana Garo, puthje e kafshim buzėsh me ish-banoren e ‘Big Brother’
  >>Dashnor Diko i shpėtoi atentatit nė Berlin

Showbiz

Marjana Kondi tregon pėr mesazhin qė e 'sikletosi' me Ilir Metėn

Ndodh rrallë që politikanët shqiptarë të interesohen për art, megjithatë disa prej tyre janë të apasionuar. Një prej tyre është edhe Ilir Meta, i cili duket se është fans i aktores së njohur Marjana Kondi. Kjo e fundit ka ...
  >>Zbulohet arsyeja pse Flori braktisi Tiranėn pėr Prishtinėn
  >>Ilda Bejleri u merr mendjen italianėve, fotot e saj bėjnė bujė
  >>Beniada Nishani, kush ėshtė mbesa 'hot' e Presidentit qė po shkėlqen nė Itali
  >>Bes Kallaku pjesė e show-t italian, Aktori: Realizova ėndrrėn
  >>Jollie dhe Pitt arrijnė marrėveshje pėr divorcin, japin deklaratėn e pėrbashkėt

Kuriozitete

Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)

Tashmë 1 prilli njihet në të gjithë boten si dita e gënjeshtrave .Në këtë datë zakonisht të gjithë pregaditin nga një ''befasi'' për të njohurit e tyre në formë shakaje.Por nuk është e thenë që ato...
  >>Historia e parė pėrmes disa kurioziteteve (Foto)
  >> Trafikanti njofton policinė: Jam i lirė, ndaluat njė njeri pa faj
  >>Valixhja e zezė, bėrthama e pushtetit tė presidentit tė SHBA
  >>Interesante / Ja ēfarė shkruante Mihal Grameno pėr...UFO-t
  >>Njeriu qė pretendon sė ėshtė 145 vjeē !

Teknologji

Kina dhe Europa do tė ndėrtojnė njė bazė nė Hėnė

Kanė kaluar shumė vite qė kur njeriu i fundit ka qenė nė Hėnė por ato mund tė kthehen pėrsėri nėse bisedimit midis Kinės dhe Evropės shkojnė mirė.Pėrfaqėsuesit e Kinės dhe Agjensisė Hapėsinore Evropiane po diskutojnė mbi mundėsitė e ndėrtimit tė njė baze nė Hėnė dhe kanė hartuar projektin “Villag...
  >>Messenger nuk do tė funksionojė nė kėto sisteme smartfonėsh
  >>WhatsApp njofton njė tjetėr ndryshim pas 5 shkurtit
  >>Pesė truke pėr jetėgjatėsinė e baterisė sė Smartfonit
  >>Francė, miratohet ligji ''Of Line''
  >>Biskotat e internetit. Cfarė janė Cookie-t?

LifeStyle

''Biznesi i nuseve'' U premtojnė vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''

Njė biznes i ri por nė shumė raste mjaft mashtrues, po lulėzon mes rrethinave tė Shkodres dhe disa zonave tė thedha tė Malit tė Zi. Janė disa meshkuj nga veriu i Malit tė Zi tė cilėt kanė denoncuar kėtė fenomen pasi kanė renė pre e mashtrimeve tė disa ''agjensive'' shqiptaro-m...
  >>8 marsi, gratė shqiptare shfrenohen nė klubet e Tiranės (+16)
  >>Sa vjeē ėshtė kjo grua ?!
  >>Kirurgjia plastike, kush janė kėrkesat mė tė ēuditshme tė bėra nga klientėt
  >>Vila luksoze nė “Rolling Hills”/Ami tregon jetėn nė zonėn VIP tė Tiranės
  >>8 gjėrat qė meshkujt urrejnė tek femrat

Televizion

''Fitoj nga 100 euro nė ditė me kėta Rilindasit e k***''

Kamera e fshehtë e emisionit “STOP” tregon me zë e figurë, sesi mund të bësh kontrabandë në doganën e Morinit. Një qytetar takon punonjësin e doganës, Lad Muja dhe ky i fundit i tregon fill e për pe, sesi mund të sjell&e...
  >>Cilat janė 5 virgjėreshat e ekranit shqiptar (foto)
  >>VIDEO/ Ciljeta ofendon gazetaret dhe ikėn nga emisioni
  >>Fitues i tre ēmimeve, Ermal Meta triumfon nė Sanremo
  >>Pas heqjes sė Shkullakut, Aleksandėr Frangaj paralajmėron Arian Ēanin ?!
  >>Kėnga Magjike/ Soni Malaj dhe Endri Prifti akuzojnė Ardit Gjebrenė

Kinema

Shuhet legjenda e filmave komiko-aksion, 'Bud Spencer'

Ka ndërruar jetë pasditen e sotme aktori i mirënjohur për shumë te rinj shqiptarë te viteve 80-90, Bud Spencer. Lajmi është konfirmuar nga i biri Giuseppe Pedersoli.“Babai ndërroi jetë qetësisht rreth orës 18:15. Nuk vuajti, n...
  >>“War Dogs”-Publikohet traileri i filmit pėr Gėrdecin
  >>Lazarati mbėrrin nė ''Hollivud''
  >>DiCaprio mė nė fund ėshtė njė ''Oscar''
  >>Filmi komedi "Vacation", prezanton makinėn e parė "Made in Albania"
  >>Lamtumirė (Xha Sulo) Albert Verria !

KOMENTE


JAM I INTERESUAR PER KETE "BIZNEZ" TE VOGEL. POR NUK DO MERRJA INICIATIVEN TE SHKOJA PERSONALISHT NEPER KLINIKAT E TIRANES PER TE PYETUR KU BLIHET SPERMA.. A KA DIKUSH INFORMACION SI MUND TE LIDHEM ME KONTAKTE TE NDRYSHME, TELEFON, FB, E-MAIL ETJ. ME KETO KLINIKA QE INTERESOHEN? JU FALEMINDERIT.

(DENIS)

Sa e bukur

(denisa)

Ali Tota, hajdut super, ka harxhuar qindra mijera euro per te blere apartamente dhe lokale te Zona e Tr. se Re dhe kthesa e Kamzes. Nje hajdut ordiner.

(ledio)

me ka marre malli

(ajbi)

nje polic kishte hypur ne nje qershi dhe nje kembesor kalon dhe i thote o zoti polic c ben aty lart dhe polici i thote jam duke ngren kumbulla dhe kembesori i thot hajde gomar hajde po ajo esht qershi dhe polici i thot gomar je ti se kumbullat i kam ne xhep😂😂😂😂😂😂😂😉😄😄😄

(bodi)

nje polic kishte hypur ne nje qershi dhe nje kembesor kalon dhe i thote o zoti polic c ben aty lart dhe polici i thote jam duke ngren kumbulla dhe kembesori i thot hajde gomar hajde po ajo esht qershi dhe polici i thot gomar je ti se kumbullat i kam ne xhep😂😂😂😂😂😂😂😉😄😄😄

(bodi)

(kocja)

(ohohjjiuh)

♥♥♥lejla♥♥♥

(agli)

Kot fare

(mili)