Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 512

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 582

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Sot - VIDEO/ Ciljeta ofendon gazetaret dhe ikėn nga emisioni
Llogaria ime
AOL Portal Sot

Sot->Televizion->VIDEO/ Ciljeta ofendon gazetaret dhe ikėn nga emisioni

VIDEO/ Ciljeta ofendon gazetaret dhe ikėn nga emisioni
Publikuar me: Premte, 03 Mars 2017 22:34
zoom Marrėdhėniet mes personazheve tė showbiz-it dhe gazetarėve nuk kanė shkuar gjithmonė mirė sidomos kur kėta tė fundit kėrkojnė tė dinė mė shumė mbi jetėn private.

E pikėrisht njė gjė e tillė ka ndodhur nė xhirimet e e puntatės sė parė tė sezonit tė ri tė emisionit “Thumb” nė “ABC News” qė drejtohet nga Fatma dhe Aulona.

Nė videon e siguruar nga Prive, e ftuar ka qėnė Ēiljeta e cila ėshtė revoltuar ndaj gazetareve pasi ato e kanė pyetur pėr njė temė tė “nxehtė”.

Insistimi i gazetareve ka bėrė qė Ēiljeta tė largohet nga studio. E kontaktuar nga Revista Who Ēiljeta tha se nuk dėshiron ta zgjasė mė kėtė temė.

“Qenkeni budallaēka ju, ik me se ika fare, legenat e dreqit”, -u shpreh ajo duke u ngritur nga karrigia e intervistės.

Imazhe nga Artikulli


Video nga Artikulli
Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 784 here |
Tags:
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!