Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 512

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 582

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Sot - Sa vjeē ėshtė kjo grua ?!
Llogaria ime
AOL Portal Sot

Sot->LifeStyle->Sa vjeē ėshtė kjo grua ?!

Sa vjeē ėshtė kjo grua ?!
Publikuar me: Mėrkurrė, 08 Mars 2017 21:04
zoom Njė grua kineze, e cila duket si njė vajzė e re, ka treguar sekretin e fytyrės sė saj pa asnjė rrudhė.

Xu Min ėshtė 50 vjeē, por duket 25 dhe kjo vetėm falė maskave, gjumit tė mirė dhe mendjes sė qetė.

Fotot e saj kanė bėrė qė mediat nė Kinė ta pagėzojnė 50-vjeēaren me nofkėn “bukuria magjike”.

Kjo grua ka fiksim vėthėt e mėdhenj dhe takat e larta.

Ajo thotė se mundohet tė duket sa mė e bukur tė jetė e mundur nė ēdo periudhė tė ditės, ka pak rėndėsi nėse po del tė blejė diēka nė market apo po pi njė ēaj me shoqet.

Imazhe nga Artikulli


Burimi: Top-channel. Tv | Editor: Redaksia Online | Lexuar 621 here |
Tags:
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!