Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 512

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 582

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Sot - Pėrdhunoi pėr 6 orė tranvestitin, policia italiane arreston 32 vjeēarin Shqiptar
Llogaria ime
AOL Portal Sot

Sot->Auto->Pėrdhunoi pėr 6 orė tranvestitin, policia italiane arreston 32 vjeēarin Shqiptar

Pėrdhunoi pėr 6 orė tranvestitin, policia italiane arreston 32 vjeēarin Shqiptar
Publikuar me: Enjte, 23 Mars 2017 22:35
zoom Njė tranvestit ėshtė rrėmbyer dhe pėrdhunua pėr gjashtė orė nė rajonin e Bergamos nė Itali.

Sulmi ėshtė kryer nga njė 32 vjeēar shqiptar, i cili u arrestua tė martėn nė mėngjes nga policia italiane.

Tranvestiti i lindur nė Itali, por me origjinė nga Amerika e Jugut, ėshtė njė vizitor i shpeshtė i mencave sociale nė Rrugen Tommaseo pasi eshte i pastrehė.

Tė hėnėn nė mbrėmje si zakonisht teksa kishte dale per te ngrene, teksa ishte sė bashku me njė mik nė stacion autobusi, u takua me shqiptarin i cili e ftoi tranvestit ne shtepi, i bindur se ishte njė grua nė dhomėn e tij.

Shqiptari u pėrpoq tė kryente seks me tranvestet, tė cilėt e kundėrshtuan atė.

Ne muhabet e siper, perfunduan ne nje apartament ne rrugen Cave kur shqiptari, edhe kur ai e kuptoi se ajo qe kishte perballe nuk ishte njė grua, u pėrpoq me ēdo kusht qė tė kishin marrėdhėnie seksuale.

Pasi ishte refuzuar njė herė, shqiptari u bė i dhunshem.

I zemeruar e kapi tranvestitin nė dhomėn e tij dhe e pėrdhunoi per gjashte ore rresht.

Nė gjashtė tė mėngjesit tė martėn, tranvestiti arriti tė largohej nga njė dritare dhe e gjeti veten mbi njė tarracė e aty nisi te ulėrasė.

Britmat u dėgjuan nga disa familje te cilet njoftuan policinė. Karabinieret e gjeten duke qare tranvestitin. Pasi dėgjuan historinė e tij, ai u transportua nė spital.

Policia me pas identifikoi shqiptarin Adem Kone, i cili u gjet i mbyllur nė dhomėn e tij dhe e arrestuan pėr rrėmbimin dhe abuzim seksual.

Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 750 here |
Tags:
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!