Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 512

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 582

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Sot - Kantautori Francesk Radi nė gjendje tė rėndė nė QSUT
Llogaria ime
AOL Portal Sot

Sot->VIP Shqip->Kantautori Francesk Radi nė gjendje tė rėndė nė QSUT

Kantautori Francesk Radi nė gjendje tė rėndė nė QSUT
Publikuar me: Hėnė, 27 Mars 2017 12:25
zoom Kantautori i njohur shqiptar Francesk Radi ndodhet nė gjendje tė rėndė nė reanimacionin e QSUT-sė, pasi ka pėsuar hemorragji cerebrale.

Sipas mjekėve gjendja e Radit ėshtė e rėndė dhe kritike.

“BalkanWeb” duke iu referuar mjekėve tė urgjencės raporton se kantautori ėshtė shtruar nė reanimacionin qendror nė QSUT dhe gjendja e tij ėshtė shumė e rėndė.

Sipas tyre, mjekėt bėjnė tė ditur se kėngėtari ka pėsuar hemorragji masive tė trurit. Mė herėt ka qenė vetė bashkėshortja e Radit, e njohura Tefta Radi e cila ka njoftuar familjarėt pėr gjendjen e rėnduar tė tij dhe ka bėrė thirrje pėr ndihmė tė specializuar mjekėsore.

Bashkėshortja e artistit, spikerja e njohur ikonė e ekranit shqiptar, Tefta Radi ka kėrkuar ndihmėn e autoriteteve shtetėrore pėr ta dėrguar jashtė shtetit pėr njė mjekim mė tė specializuar.

“Gjėndja e tij ėshtė shumė e rėndė. Nėse autoritetet kanė mundėsit pėr ta dėrguar jashtė pėr njė mjekim mė tė specializuar ju lutem ta bėjnė”  tha mes lotėsh Tefta Radi, cituar nga “Ora News” .

Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 578 here |
Tags:
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!