Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 512

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 582

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Sot - Filmi komedi "Vacation", prezanton makinėn e parė "Made in Albania"
Llogaria ime
AOL Portal Sot

Sot->Kinema->Filmi komedi "Vacation", prezanton makinėn e parė "Made in Albania"

Filmi komedi "Vacation", prezanton makinėn e parė "Made in Albania"
Publikuar me: Hėnė, 07 Shtator 2015 13:47
zoom Filmi "Vacation" i prodhuar nga New Line Cinema i cili ka dale ne kinemate amerikane me 29 korrik te ketij viti vė nė lojė aftesine e shqiperise per te prodhuar nje makine e cila prodhon situata komike gjate aventures qe ndermerr nje familje amerikane.

Rusty Griswold eshte nje pilot i nje linje ajrore Low Cost qe nuk gezon respekt ashtu sic duhet dhe i lodhur nga puna e zakonshme ai vendos te beje nje udhetim per ne parkun e lojrave Walley World. Per te ndermarre kete udhetim (5 mije km larg), ai merr me qera nje makine "superteknologjike" Made in Albania qe nuk i pergjigjet ashtu sic duhet komandave duke krijuar shume situata komike gjate gjithe aventures.

Imazhe nga Artikulli


Video nga Artikulli
Burimi: veriu.com | Editor: Redaksia Online | Lexuar 893 here |
Tags:
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!