Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 512

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 582

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Sot - E urta Floriana Garo, puthje e kafshim buzėsh me ish-banoren e ‘Big Brother’
Llogaria ime
AOL Portal Sot

Sot->VIP Shqip->E urta Floriana Garo, puthje e kafshim buzėsh me ish-banoren e ‘Big Brother’

E urta Floriana Garo, puthje e kafshim buzėsh me ish-banoren e ‘Big Brother’
Publikuar me: Mėrkurrė, 25 Janarė 2017 15:47
zoom

Dihet tashmë se në momentin që dikush bëhet personazh publik, jeta private apo ngjarje të të shkuarës mund të bëhen objekt diskutimi në media e rrjetet sociale.

Edhe pse pamja e jashtme dhe sjellja para kamerës mund të duket engjëllore, shumë personazhe të ekranit fshehin diçka nga e kaluara e lirë.

Viktima e radhës është moderatorja simpatike Floriana Garo e cila deri më sot ka ruajtur një imazh të mirë e pa skandale në sytë e publikut.

Por ama puthja dhe kafshimi pasionant i buzëve me Ilda Gegën  (e sjellë sërish në skenë) ia ka hequr petkun e vajzës së ''rregullt'' bukuroshes se Tv Klan.

Foto fillimisht ka dalë që në periudhën kur ish-banorja e “Big Brother” doli nga shtëpia, kohë kur Floriana nuk njihej, por sot mund të themi se është e kundërta, pasi është moderatorja ajo që ‘preket’.

Nga komentet e shkruara krah fotos kuptohet lehtë se komentuesit apo ndjekësit e saj kanë mbetur disi të zhgënjyer nga një pamje e tillë, të cilën deri më sot nuk e kishin imagjinuar për Florianën.

Gjithsesi, pavarësisht reagimit të parë të komentuesve, një fotografi e tillë nuk ka asgjë të keqe…fundja, për sa kohë të ketë pasion dhe dashuri aq më e bukur është një marrëdhënie… edhe mes shoqesh, shkruan Blitz.Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 1038 here |
Tags:
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!