Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 512

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 582

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Sot - Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)
Llogaria ime
AOL Portal Sot

Sot->Kuriozitete->Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)

Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)
Publikuar me: Shtunė, 01 Prill 2017 19:12
zoom

Tashmë 1 prilli njihet në të gjithë boten si dita e gënjeshtrave .

Në këtë datë zakonisht të gjithë pregaditin nga një ''befasi'' për të njohurit e tyre në formë shakaje.

Por nuk është e thenë që ato të bëhen vetëm në menyre verbale.

Më poshte keni disa fotografi qe jane perdorur per te bere nje rreng diten e 1 prillit.Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 682 here |
Tags:
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!