Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 512

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 582

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Sot - Dėshmia e huliganit: Donim ta vrisnim Zaevin, por s’patėm sukses
Llogaria ime
AOL Portal Sot

Sot->Auto->Dėshmia e huliganit: Donim ta vrisnim Zaevin, por s’patėm sukses

Dėshmia e huliganit: Donim ta vrisnim Zaevin, por s’patėm sukses
Publikuar me: Hėnė, 01 Maj 2017 09:42
zoom Ekstremisti maqedonas qė gjakosi keq Zoran Zaev nė sallėn e Kuvendit tė Maqedonisė, pas zgjedhjes sė shqiptarit Talat Xhaferri si kryeparlamentar ka treguar se donin ta vrisnin Zaevin, por nuk patėn sukses.

“Unė isha pjesė e protestave edhe kur pėr ministėr tė mbrojtjes u zgjodh Talat Xhaferri, por edhe atė natė kur u zgjodh kryeparlamentar. Shkova nė Kuvend pėr tė parė tė vdekur Zaevin. Unė isha atje pėr shqiptarėt dhe pėr tradhtarėt. Derisa tė mundem, nuk do tė lejoj qė shqiptarėt tė udhėheqin me shtetin”, ka shkruar Antonio, pjesėmarrės nė natėn e tmerrshme dhe sulmit ndaj deputetėve, shkruan portali Dokaz.

Ai i pyetur nga njė bashkėbiseduese nė rrjetet sociale se dmth ka dashur tė shoh tė vdekur Zaevin, ai i ėshtė pėrgjigjur: “po pėr fat tė keq kjo nuk ndodhi”.

Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 657 here |
Tags:
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!