Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 512

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/sot/index.php on line 582

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Sot - Cilat janė 5 virgjėreshat e ekranit shqiptar (foto)
Llogaria ime
AOL Portal Sot

Sot->Televizion->Cilat janė 5 virgjėreshat e ekranit shqiptar (foto)

Cilat janė 5 virgjėreshat e ekranit shqiptar (foto)
Publikuar me: Mėrkurrė, 29 Mars 2017 12:46
zoom

Virgjëria mbetet ende një temë delikate në Shqipëri, e për këtë gazetarët shpesh pyesin personazhet e famshëm për eksperincën e tyre të parë si dhe a janë apo jo të virgjër. 

Nëse shumë vajza të njohura preferojnë të mos flasin për këtë e të ndërrojnë temë, disa janë aq moskokëçarëse dhe ‘guximtare’ 

Në këtë listë do ju sjellim vajzat e famshme të shoubizit të cilat kanë deklaruar se janë të virgjëra dhe ato që kanë thënë se nuk kanë qënë asnjëherë në një lidhje: 


Andina Pura 


Miss Kosova 2016 pranoi në ‘Elite Zone’ vitin e kaluar se nuk kishte pasur asnjëherë një lidhje duke nënkuptuar se ishte e virgjër. 

Ajo shtoi se vlerëson tiparet shpirtërore te një mashkull dhe jo anën materiale e fizionomike për të. 

Adelina Berisha 


Këngëtarja 26-vjeçare gjithashtu vitin e kaluar, u shpreh në një intervistë: 

“S’kam të dashur dhe nuk kam pasur kurrë një lidhje në jetën time. 

E pyetur specifikisht nëse nënkuptonte se ishte e virgjër, ajo tha: “Më mirë mos t’i hyjmë kësaj bisede”. 

Kida 


Këngëtarja e pyetur për jetën personale, është përgjigjur se nuk ka patur të dashur për shkak të mungesës së kohës që i shkaktojnë angazhimet në muzikë. ‘Kam plot kohë përpara’ shtoi Kida. 

Eni Koçi 


E pyetur në lidhje me këtë muajin e kaluar nga “Prive”, Eni është shprehur se aktualisht nuk ka asnjë të dashur në jetën e saj, pasi është fokusuar tek karriera dhe studimet. 

“Domethënë je e virgjër?”, e ka pyetur më tej gazetari, ndërsa Eni ka ndritur duart duke lënë të kuptohet se përgjigjia e saj është “Po”, ndërsa ka ndërruar më pas bisedë duke thënë, “Dhe që po thoje… “. 

Nora Muja 


Miss Grand Kosova vetëm pak javë më parë shkaktoi shumë zhurmë kur deklaroi se vazhdon të jetë e virgjër dhe nuk ka patur të dashur. 

22-vjeçarja jeton në Gjermani dhe së shpejti do të përfaqësojë Kosovën në Vietnam.Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 924 here |
Tags:
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!