Bes Kallaku pjesė e show-t italian, Aktori: Realizova ėndrrėn
Publikuar me: Shtunė, 11 Shkurt 2017 11:59
zoom Njė lajm i mirė pėr aktorin e njohur tė “Portokallisė”, Bes Kallakun.

Aktori ka njoftuar pėrmes njė statusi, se tashmė i ėshtė bashkuar “Zelig”, programit tė famshėm e shumė tė suksesshėm tė humorit italian.

“Kur u nisa nga Fushė Kruja, kisha vetėm njė ėndėrr me vete, sot lavdi Zotit, pėrveē Portokallisė, u bėnė gati 4 muaj qė kur fitova audicionin pėr nė Laboratorio Zelig nė Itali, ku pėrgatiten aktorėt e rinj. Nė spektaklin mė tė bukur dhe profesional tė humorit nė Itali. Prej nga kanė dalė tė gjithė aktorėt e humorit mė nė zė.

Ka rreth 2 muaj qė unė jap shfaqje nė Laboratorio Zelig, me personazhin e Skifterit (si nė shpi t’vet). I gjithi staf dhe publik italian. Kjo falė tė gjithė atyre qė kam bashkėpunuar deri mė sot, gjithė stafit tė Portokallisė, Top-Channel mbi tėgjitha, dhe Giancarlo Bozzo pėr besimin.

Duhet dėshirė dhe punė pėr t’i arritur objektivat. Tani kthehemi pėr sezonin e ri tė Portokalli-sė. “Ėndrra vazhdon”. Zoti ju rujt. Harrova, falenderoj edhe Nard Ndokėn”, shkruan Besi.
Tags:

Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 829 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!