Kontrabanda, shkarkohet drejtori i doganės sė Morinės nė Kukės
Publikuar me: Diele, 10 Mars 2013 11:26
zoom

Dogana e Morines

UPDATE- Shkarkohet pėr korrupsion dhe kontrabande Drejtori i Doganės sė Morinės nė Kukės, Ali Tota.

Burime brenda doganės sė Morinės kanė konfirmuar lajmin pėr News 24.

Sipas tė dhėnave tė para, mėsohet se ka dyshime te forta pėr korrupsion dhe kontrabandė gomash me Kosovėn

 


Tags:

Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 1054 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 2 përsona e pëlqejnë! | 1 përsona nuk e pëlqejnë!

Eshte dakort me artikullin!
ledio - komentuar me: 17 Tet 2016
Ali Tota, hajdut super, ka harxhuar qindra mijera euro per te blere apartamente dhe lokale te Zona e Tr. se Re dhe kthesa e Kamzes. Nje hajdut ordiner.

Nuk eshte dakort me artikullin!
ledio - komentuar me: 05 Tet 2016
Ali Tota eshte kryehajdut dhe duhet futur ne burg nje ore e me pare.

Eshte dakort me artikullin!
ina - komentuar me: 10 Mar 2013
Obobobo ky eshte qelbesire