8 gjėrat qė meshkujt urrejnė tek femrat
Publikuar me: Martė, 25 Tetor 2016 12:30
zoom

Femrat emocionale

Burrat me të vërtetë urrejnë gratë, që bëhen emocionale në lidhje me absolutisht çdo gjë. Askush nuk është i përsosur, por gruaja që është vazhdimisht në gjendje histerike krijon shqetësim.

Ajo ka një jetë, por ajo duhet të sillet rreth tij!

Burrat nuk mund të pranojnë që gratë të vazhdojnë të gëzojnë hobit e tyre, ndërsa janë në një marrëdhënie. Kur ai bëhet pjesë e botës  së saj, kjo vë shumë presion mbi të. Ai ndjehet sikur është përgjegjës për lumturinë e saj dhe ndjenjën për ta përmbushur, e cila nuk është e drejtë e një personi.

Shumë e pavarur

Ndërsa pavarësia është cilësi që burrat admirojnë tek një grua, kur është me tepricë mund të shkaktojë më shumë dëm sesa dobi. Burrat urrejnë gruan e pavarur Tepër sepse ajo nuk pranon asnjë kompliment, pavarësisht nga veprat, dhe nuk merr hapësirë reale për një burrë në jetën e saj, edhe në qoftë se ka dashuri.

Femrat xheloze

Burrat urrejnë gruan që është xheloze dhe veprojnë çmendur për shkak të saj.

Krahasimi me të tjerë

Burrat urrejnë kur gratë krahasojnë atë me tjetër njeri.

Shumë kohë që të vishen

Të gjithë burrat urrejnë këtë, ata e urrejnë kur gratë vishen për gjatë orë.

Telenovela dhe Reality Show

Ka vetëm 1 TV në shtëpi, burrat e urrejnë kur ata shikojnë telenovela dhe Reality Show. Ata preferojnë të shikojnë sport, lajme dhe dokumentarë.

Pazari

Pazari me një vajzë është një prej dënimeve më të rënda për një djalë. 24 orë nuk janë të mjaftueshme për një grua për të blerë një palë të brendshme.


Tags:

Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 798 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!