Llogaria ime
AOL Portal Shėndeti

Studimi, selfie-t mund tė sjellin shqetėsime psikologjike tek meshkujt

Narēistė, egoistė dhe antisocialė. Meshkujt e obsesionuar nga tė bėrit foto vetvetes, ku ēdo justifikim ėshtė njė mundėsi pėr tė bėrė Selfie dhe ta publikojė atė nė rrjetet sociale, mund tė paraqes...

5 keqardhjet e njeriut para se tė vdesė

Ne jete vetem nje gje eshte e sigurte, vdekja. Ajo qe presim nga jeta eshte se duam te mberrijme ne fund te jetes ne paqe me vetveten dhe se objektivat tona i kemi arritur. Por jo gjithmone ndodh k...

Lidhjet mes depresionit dhe sėmundjeve tė zemrės

Qė prej disa kohėsh, shkencėtarėt mendojnė se ka njė lidhje tė rėndėsishme mes depresionit dhe sėmundjes sė zemrės. Trajtimi standart pėr depresionin ka pėrfshirė shpesh antidepresantė dhe psikoter...

Dėrgo njė pyetje tek: SHENDETI
Titulli i pyetjes:


Emri: Email:

Pershkruani me detaje pyetjen:


Pyetjet e bėra nga Vizitorėt
Si mund ta rris penisin
Nga: erdi me date: 09 Dhj 2017
A ban nji tem per inhalime
Nga: linidi me date: 21 Nen 2017
Mendoni qe eshte e vertete?
Nga: anan me date: 19 Kor 2017
Varesia
Nga: ami me date: 07 Pri 2017
Pyetje per shendetin.
Nga: Landi me date: 07 Nen 2016
si te zbardhojme dhembet?
Nga: hhgkjkdt me date: 22 Shk 2014
perse mbushen janiket me fryme
Nga: makfire me date: 19 Shk 2014
zvoglimi i gjoksit
Nga: Altina me date: 09 Dhj 2013
Simtoma e enjtjes
Nga: Enid me date: 25 Nen 2013
menstruacionet
Nga: pa emer me date: 04 Nen 2013