Llogaria ime
AOL Portal Shėndeti

Ndiheni gjithmone 'Single'? Mund tė jetė faji i ADN-sė suaj

Nese ju duket se jeta juaj eshte eshte e vetmuar ndersa te gjithe rreth teje kane nje partner/e atehere mund te vuani nga nje ē'rregullim gjenetik te zbuluar kohet e fundit nga studiuesit.Faji duke...

WhatsApp, aplikacioni i pėrkryer pėr tradhėti bashkėshortore

I ka kushtuar plot 19 miliard dollare aplikacioni i perdorur nga 600 milion perdorues ne te gjithe boten kompanise Facebook. Per kete ai renditet si nje nga lideret boteror per komunikimet online d...

Studimi: Televizori rrit pasionin nė dhomėn e gjumit

Bindja se televizori ne dhomen e gjumit 'vret' mardheniet ne cift eshte hedhur poshte nga nje studim anglez i cili ka bere nje sondazhe mes shume cifteve.Atyre u eshte kerkuar te thone se sa maredh...

Jeta seksuale: 'Mė thuaj ēfarė ha tė them si je nė shtrat'

Dieta eshte nje nga gjerat mė themelore per performancen e jetes seksuale. Ne nje kongres te mbajtur ne Stokholm, urologet kane vene ne evidence se jo te gjitha ushqimet qe perdoren si afrozodiake ...

Shėn Valentini: Femra adhuron lulet, mashkulli pasionin

Shume meshkuj, me afrimin e dites se te dashuruarve, Shen Valentini, mundohen ti ofrojne më të mirën (brenda mundësive) partneres se tyre. Te gjithe diskutojne se cfare ti dhuro...

Mbėrrin viagra pėr femra

Viagra pėr femrat mund tė vihet nė shitje vitin e ardhshėm nė farmacitė nė Mbretėrinė e Bashkuar, siē ėshtė raportuar nga 'Daily Telegraph'.Pilula projektuar pėr tė rritur dėshirėn seksuale femėror...

Unė, gruaja dhe dashnori

A eshte e mundur te kete nje lidhje mes bashkeshortit, bashkeshortes dhe dashnorit?Kete gje e kane provuar nje cift ne Napoli te italise ku gruaja 38 vjeēare ka pasur nje lidhje jashte-martesore qe...

Fjalėt e prindėrve mėsojnė fėmijėt tė flasin. Televizori jo!

Tė bisedosh drejtpėrdrejt me fėmijėt kur ata janė tashmė nė fazat e para tė mėsimit tė gjuhės ndihmon ata tė kenė njė fjalor mė tė mirė dhe pėr tė kuptuar fjalėt mė shpejt, njė efekt qė nuk do tė m...

Dėrgo njė pyetje tek: SHENDETI
Titulli i pyetjes:


Emri: Email:

Pershkruani me detaje pyetjen:


Pyetjet e bėra nga Vizitorėt
Si mund ta rris penisin
Nga: erdi me date: 09 Dhj 2017
A ban nji tem per inhalime
Nga: linidi me date: 21 Nen 2017
Mendoni qe eshte e vertete?
Nga: anan me date: 19 Kor 2017
Varesia
Nga: ami me date: 07 Pri 2017
Pyetje per shendetin.
Nga: Landi me date: 07 Nen 2016
si te zbardhojme dhembet?
Nga: hhgkjkdt me date: 22 Shk 2014
perse mbushen janiket me fryme
Nga: makfire me date: 19 Shk 2014
zvoglimi i gjoksit
Nga: Altina me date: 09 Dhj 2013
Simtoma e enjtjes
Nga: Enid me date: 25 Nen 2013
menstruacionet
Nga: pa emer me date: 04 Nen 2013