Llogaria ime
AOL Portal Shėndeti

Cilat janė oraret mė tė preferuara pėr tė bėrė seks?

A ekziston nje ore apo nje orare ne te cilen eshte mė e favorshme per te pasur maredhenie me partneren apo partnerin tuaj?Ne nje sondazhe te kryer nga revista Maxim (Maksim) tek nje kampion meshkuj...

Studimi, meshkujt e kanė 2 cm mė tė vogėl se shekulli i kaluar

Lajme te keqija per meshkujt ne horizont. Nje studim i fundit ka zbuluar se dimensioni i organit mashkullor eshte 1 deri ne 2 centimetra me i vogel se paraardhesit e tyre te nje shekulli mepare.Sip...

10 sjelljet e femrės qė largojnė mashkullin

Nje dhome gjysme e erret me qirinj te kuq te ndezur, e parfumosur dhe lengerie seksi shoqeruar me levizje si ato ne filma dhe nata e pasionit eshte e siguruar, apo jo? Ne fakt, jo gjithmone funksio...

Dieta e erosit, ja ushqimet qė e favorizojnė atė

Ushqimet pikante, si speci i kuq djeges apo ushqimet e embla sic eshte mjalta jane kahera afrodiziake te njohur tashme edhe nga gjysherit tane. Por lista e ushqimeve qe favorizojne epshin seksual e...

10 ligjet mė absurde mbi seksin nė SHBA

Nese vendet e perendimit mund t'ju duken shume te modernizuar dhe se liria e individit eshte ne majat e saj, gaboheni. Shteti simbol i demokracise, SHBA, duket sikur akoma ka disa tabu qe i nenshtr...

Madona, mesazh erotik pėr Vitin e Ri

Është e vërtetë që ajo kurrë nuk ka pasur turp nga debatet dhe polemikat. Është kritikuar shpesh për vulgaritetin që ka përdorur, por sipas sa...

Jeta Seksuale: Ajo qan gabimet e bėra, Ai mundėsitė e humbura

Meshkujt dhe femrat kanė keqardhje tė ndryshme pėr jetėn e tyre seksuale. Atij i vjen keq qė nuk e ka bėrė me mė shumė persona, asaj i vjen keq qė e ka bėrė me ata tė gabuar. Kėtė e dėshmojnė 3 kėr...

20 dėshirat e njė mashkulli nė shtrat

Jo të gjithë meshkujt janë të dhënë pas seksit, megjithatë të gjithë kanë disa dëshira të përbashkëta që të çm...

Dėrgo njė pyetje tek: SHENDETI
Titulli i pyetjes:


Emri: Email:

Pershkruani me detaje pyetjen:


Pyetjet e bėra nga Vizitorėt
Si mund ta rris penisin
Nga: erdi me date: 09 Dhj 2017
A ban nji tem per inhalime
Nga: linidi me date: 21 Nen 2017
Mendoni qe eshte e vertete?
Nga: anan me date: 19 Kor 2017
Varesia
Nga: ami me date: 07 Pri 2017
Pyetje per shendetin.
Nga: Landi me date: 07 Nen 2016
si te zbardhojme dhembet?
Nga: hhgkjkdt me date: 22 Shk 2014
perse mbushen janiket me fryme
Nga: makfire me date: 19 Shk 2014
zvoglimi i gjoksit
Nga: Altina me date: 09 Dhj 2013
Simtoma e enjtjes
Nga: Enid me date: 25 Nen 2013
menstruacionet
Nga: pa emer me date: 04 Nen 2013