Llogaria ime
AOL Portal Shėndeti

Pesė arsyet pėrse birra ju bėn mirė

Vera eshte stina ne te cilen birra konsumohet me se shumti nder pijet e tjera. Keshillat pozitive apo negative jane gjithmone mes miqsh qe duan te na ofrojne nje birre apo na thone te heqim dore ng...

Doni tė zgjasni jetėn? Mos hani katėr ditė nė muaj

Zgjatja e jetës eshte nje nga temat qe prek me shume mjekesine dhe ne vecanti njerezit qe per nga natyra duan te jetojne sa më shume.Nje studim interesant vjen nga Universiteti Kalifornis...

Dėrgo njė pyetje tek: SHENDETI
Titulli i pyetjes:


Emri: Email:

Pershkruani me detaje pyetjen:


Pyetjet e bėra nga Vizitorėt
Si mund ta rris penisin
Nga: erdi me date: 09 Dhj 2017
A ban nji tem per inhalime
Nga: linidi me date: 21 Nen 2017
Mendoni qe eshte e vertete?
Nga: anan me date: 19 Kor 2017
Varesia
Nga: ami me date: 07 Pri 2017
Pyetje per shendetin.
Nga: Landi me date: 07 Nen 2016
si te zbardhojme dhembet?
Nga: hhgkjkdt me date: 22 Shk 2014
perse mbushen janiket me fryme
Nga: makfire me date: 19 Shk 2014
zvoglimi i gjoksit
Nga: Altina me date: 09 Dhj 2013
Simtoma e enjtjes
Nga: Enid me date: 25 Nen 2013
menstruacionet
Nga: pa emer me date: 04 Nen 2013