Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Shėndeti - WhatsApp, aplikacioni i pėrkryer pėr tradhėti bashkėshortore
Llogaria ime
AOL Portal Shėndeti

I ka kushtuar plot 19 miliard dollare aplikacioni i perdorur nga 600 milion perdorues ne te gjithe boten kompanise Facebook. Per kete ai renditet si nje nga lideret boteror per komunikimet online dhe padyshim nje rival 'mik' i Facebook Messenger.

Por si cdo pjese tjeter e teknologjise, edhe Whatsapp ka pjesen e saj te 'erret' duke komplikuar seriozisht maredheniet burre-grua, te dashuren apo te dashurin, te fejuaren apo te fejuarin.

Ne nje studim te fundit, ky aplikacion eshte shkaku i 40% te cifteve te ndara. Ne fakt, keqperdorimi i ketij te fundit pasi ne vetvete aplikacioni ka si funksion komunikimin, pastaj na mbetet Ne se si ta perdorim dhe me ē'qellim.

Fale funskioneve te tij, aplikacioni eshte ne gjendje te dergoje foto, mesazhe zanore, mesazhe teksti dhe kjo e fundit eshte e mundur te dime nese personi e ka lexuar apo jo me simbolin dopio-mire.

E gjithe kjo, mjafton te kemi nje linje interneti wi-fi apo trafik te dhenash nga operatori celulare dhe jemi ne gjendje te komunikojme me shoket, te afermit, koleget... e pse jo dhe me dashnoren apo dashnorin.


Tags:
Lexuar 1061 here / Marre nga veriu.com
Vlerësimi: 15 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!

Dėrgo njė pyetje tek: SHENDETI
Titulli i pyetjes:


Emri: Email:

Pershkruani me detaje pyetjen:


Pyetjet e bėra nga Vizitorėt
Si mund ta rris penisin
Nga: erdi me date: 09 Dhj 2017
A ban nji tem per inhalime
Nga: linidi me date: 21 Nen 2017
Mendoni qe eshte e vertete?
Nga: anan me date: 19 Kor 2017
Varesia
Nga: ami me date: 07 Pri 2017
Pyetje per shendetin.
Nga: Landi me date: 07 Nen 2016
si te zbardhojme dhembet?
Nga: hhgkjkdt me date: 22 Shk 2014
perse mbushen janiket me fryme
Nga: makfire me date: 19 Shk 2014
zvoglimi i gjoksit
Nga: Altina me date: 09 Dhj 2013
Simtoma e enjtjes
Nga: Enid me date: 25 Nen 2013
menstruacionet
Nga: pa emer me date: 04 Nen 2013