Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Shėndeti - Prezervativi i sė ardhmes
Llogaria ime
AOL Portal Shėndeti

Celularėt, kompjuterėt dhe makinat janė zhvilluar e pėrmirėsuar vazhdimisht kėto 30 vitet e fundit, por prezervativėt kishin mbetur po njėsoj. Tani, jo mė!

Kompania suedeze, "Lelo Hex", premton se ka sjellė prezervativin e sė ardhmes qė nuk ēahet as me njė gjilpėrė, siē u tregua gjatė njė paraqitje pėr publikun.

"Lelo" thotė se njė punim i veēantė me "grafen" dhe me lidhje gjashtė-kėndore tė kėtij materiali, bėn qė ky prezervativ tė jetė mė i hollė, mė i ndjeshėm dhe shumė mė i fortė se tradicionalėt.

Kompania ka shfaqur nė faqen e tyre njė video me aktorin Charlie Sheen, i cili njoftoi vjet se ishte me SIDA, ndoshta si pasojė e njė prezervativi tė munguar ose...tė ēarė gjatė aktit .

Pėr kėtė arsye, ai e thekson fort rėndėsinė e kėsaj arritjeje nė fushėn e prezervativėve.

Imazhe nga ArtikulliTags:
Lexuar 1049 here / Marre nga top-channel.tv
Vlerësimi: 19 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!

Dėrgo njė pyetje tek: SHENDETI
Titulli i pyetjes:


Emri: Email:

Pershkruani me detaje pyetjen:


Pyetjet e bėra nga Vizitorėt
Si mund ta rris penisin
Nga: erdi me date: 09 Dhj 2017
A ban nji tem per inhalime
Nga: linidi me date: 21 Nen 2017
Mendoni qe eshte e vertete?
Nga: anan me date: 19 Kor 2017
Varesia
Nga: ami me date: 07 Pri 2017
Pyetje per shendetin.
Nga: Landi me date: 07 Nen 2016
si te zbardhojme dhembet?
Nga: hhgkjkdt me date: 22 Shk 2014
perse mbushen janiket me fryme
Nga: makfire me date: 19 Shk 2014
zvoglimi i gjoksit
Nga: Altina me date: 09 Dhj 2013
Simtoma e enjtjes
Nga: Enid me date: 25 Nen 2013
menstruacionet
Nga: pa emer me date: 04 Nen 2013