Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Shėndeti - Madona, mesazh erotik pėr Vitin e Ri
Llogaria ime
AOL Portal Shėndeti

Është e vërtetë që ajo kurrë nuk ka pasur turp nga debatet dhe polemikat. Është kritikuar shpesh për vulgaritetin që ka përdorur, por sipas saj ky është realiteti. 

Kështu që në pritje të ardhjes së vitit 2014, ajo i uroi mireseardhjen Vitit te Ri në mënyrën e saj tipike. 

55-vjecarja e njohur e muzikës pop, Madona, natën e ndërrimit të viteve ka postuar një foto të një penisi artificial që asaj ia kishin dhuruar për ditëlindje një vit më parë. 

Diçitura e saj ka qenë: Boll me të vjetrin, përpara me të Riun. Gëzuar Vitin e Ri! 

“Të dashura, bëni dicka me të”, pasonte mesazhi tjetër i radhës. 

Dhe fotoja me vibratorin e postuar në Instagram ka shkaktuar rreth 2 mije komente të fansave të saj dhe 17 mije likë, menjëhere pasi foto është postuar. Tags:
Lexuar 647 here / Marre nga balkanweb.com
Vlerësimi: 14 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!

Dėrgo njė pyetje tek: SHENDETI
Titulli i pyetjes:


Emri: Email:

Pershkruani me detaje pyetjen:


Pyetjet e bėra nga Vizitorėt
Si mund ta rris penisin
Nga: erdi me date: 09 Dhj 2017
A ban nji tem per inhalime
Nga: linidi me date: 21 Nen 2017
Mendoni qe eshte e vertete?
Nga: anan me date: 19 Kor 2017
Varesia
Nga: ami me date: 07 Pri 2017
Pyetje per shendetin.
Nga: Landi me date: 07 Nen 2016
si te zbardhojme dhembet?
Nga: hhgkjkdt me date: 22 Shk 2014
perse mbushen janiket me fryme
Nga: makfire me date: 19 Shk 2014
zvoglimi i gjoksit
Nga: Altina me date: 09 Dhj 2013
Simtoma e enjtjes
Nga: Enid me date: 25 Nen 2013
menstruacionet
Nga: pa emer me date: 04 Nen 2013