Llogaria ime
AOL Portal Shėndeti

Nje dhome gjysme e erret me qirinj te kuq te ndezur, e parfumosur dhe lengerie seksi shoqeruar me levizje si ato ne filma dhe nata e pasionit eshte e siguruar, apo jo? Ne fakt, jo gjithmone funksionon keshtu. Nen ēarēafe, meshkujt dhe femrat kane shije te ndryshme dhe ja 10 gabime qe femra nuk duhet t'i beje:

1. Teprimi me grim (make up) eshte nje nga gjerat qe meshkujve duket se nuk u pelqen, ndaj kujdes vajza.

2. Seksi me orar mund te shkaktoje tek mashkulli nje impotence te pakontrolluar qe mund te prishe momentin. Prandaj me mire mos jepni orare se kur duhet te kryeni aktin, lejani ne dore momentit.

3. Seksi me drita fikur eshte nje nga preferencat e femrave por jo keshtu eshte per meshkujt qe me sa duket e preferojne me drita ndezur.

4. Ti ngulim thonjt nga pasioni, pervec dhimbjes nga te gervishturat ajo duket nje praktike e papelqyer nga seksi i kundert. Me mire nje ndonje peshperitje ne vesh.

5. Simulimi i orgazmes: te genjesh nuk eshte asnjehere nje zgjedhje e mire, ndaj me mire mos e beni as poshte jorganit, pasi partneri juaj mund ta kuptoje dhe te prishni jovetem naten.

6. Te mos mbani veshjet intime mund t'ju duket nje gje eksituese per mashkullin por mos harroni se kjo mund te tregoje se jeni nje femer e lehte per cdo mashkull.

7. Nje femer e dehur nuk ka asnje klas ne syte e nje mashkulli dhe ata e vleresojne si dicka te ulet. Ndaj kujdes me pijet alkoolike.

8. Mos u sillni si nje femije, pasi eshte e vertete qe meshkujt duan te tregohen kavalier por kur e teproni ama kjo nuk e ndihmon aspak partnerin.

9. Te merrni drejtimin ne shtrat mund te mos pelqehet nga mashkulli pasi shpesh here atyre u pelqen te zbulojne pikat e dobta te partneres.

10. Seks ne takimin e pare? Disa meshkuj i konsiderojne keto femra si brisqet e rrojes, 'njeperdorimshe'.


Tags:
Lexuar 1517 here / Marre nga veriu.com
Vlerësimi: 21 - Mesatarja: 2.5

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!

Dėrgo njė pyetje tek: SHENDETI
Titulli i pyetjes:


Emri: Email:

Pershkruani me detaje pyetjen:


Pyetjet e bėra nga Vizitorėt
Si mund ta rris penisin
Nga: erdi me date: 09 Dhj 2017
A ban nji tem per inhalime
Nga: linidi me date: 21 Nen 2017
Mendoni qe eshte e vertete?
Nga: anan me date: 19 Kor 2017
Varesia
Nga: ami me date: 07 Pri 2017
Pyetje per shendetin.
Nga: Landi me date: 07 Nen 2016
si te zbardhojme dhembet?
Nga: hhgkjkdt me date: 22 Shk 2014
perse mbushen janiket me fryme
Nga: makfire me date: 19 Shk 2014
zvoglimi i gjoksit
Nga: Altina me date: 09 Dhj 2013
Simtoma e enjtjes
Nga: Enid me date: 25 Nen 2013
menstruacionet
Nga: pa emer me date: 04 Nen 2013