Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Shėndeti - 10 ligjet mė absurde mbi seksin nė SHBA
Llogaria ime
AOL Portal Shėndeti

Nese vendet e perendimit mund t'ju duken shume te modernizuar dhe se liria e individit eshte ne majat e saj, gaboheni.
Shteti simbol i demokracise, SHBA, duket sikur akoma ka disa tabu qe i nenshtrohen ligjeve ne shtete te ndryshme atje. Nje nder keto eshte tema e seksit. Nese mendoni se atje mund te te behet seks apo te keni raporte, qofte edhe nje puthje ne rruge, mund te perfundoni pas hekurave per dicka te tille. Ndonese keto ligje shpesh jane lene menjeane, ato vazhdojne te jene ne fuqi.

1. Haddon Township, New Jersey: nuk eshte e lejueshme te flirtosh.

2. Oklahoma: pronaret e bareve dhe restoranteve nuk duhet te lejojne simulimet seksuale mes kafsheve.

3. Kansas: termi "sodomia" ka nje kuptim te gjere, e cila perfshin edhe seksin oral. Praktikimi i saj eshte i ndaluar.

4. Washington: Nese merr ne makine (qofte edhe per ta ndihmuar) nje prostitute, shoferit i sekuestrohet makina.

5. New Orleans, Luisiana: fallxhoret nuk mund te perdorin fuqine e tyre per qellime dashurie.

6. Karolina e Veriut: tradhetia eshte e jashteligjshme, prandaj nuk mund te beni gjoja se jeni i martuar per marre nje dhome dyshe ne hotel.

7. Teksas: Nuk mund te keni me shume se gjashte vibratore ne shtepi.

8. Misisipi: Eshte e ndaluar te shpjegoni poligamine te tjereve.

9. Xhorxha: Te gjitha lodrat e seksit jane te ndaluara.

10. Lova: Puthjet nuk mund te zgjasin me shume se pese minuta.


Tags:
Lexuar 772 here / Marre nga veriu.com
Vlerësimi: 11 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!

Dėrgo njė pyetje tek: SHENDETI
Titulli i pyetjes:


Emri: Email:

Pershkruani me detaje pyetjen:


Pyetjet e bėra nga Vizitorėt
Si mund ta rris penisin
Nga: erdi me date: 09 Dhj 2017
A ban nji tem per inhalime
Nga: linidi me date: 21 Nen 2017
Mendoni qe eshte e vertete?
Nga: anan me date: 19 Kor 2017
Varesia
Nga: ami me date: 07 Pri 2017
Pyetje per shendetin.
Nga: Landi me date: 07 Nen 2016
si te zbardhojme dhembet?
Nga: hhgkjkdt me date: 22 Shk 2014
perse mbushen janiket me fryme
Nga: makfire me date: 19 Shk 2014
zvoglimi i gjoksit
Nga: Altina me date: 09 Dhj 2013
Simtoma e enjtjes
Nga: Enid me date: 25 Nen 2013
menstruacionet
Nga: pa emer me date: 04 Nen 2013