Llogaria ime
AOL Portal
1
Si mund ta rris penisin
Derguar nga: erdi me date: Shtunė, 09 Dhjetor 2017 15:48 tek: Shendeti
0
A ban nji tem per inhalime
Derguar nga: linidi me date: Martė, 21 Nėntor 2017 21:11 tek: Shendeti
0
Mendoni qe eshte e vertete?
Derguar nga: anan me date: Mėrkurrė, 19 Korrik 2017 15:55 tek: Shendeti
0
Kush deshiron te punoj online nga shtepia
Derguar nga: PrishtinaKosova me date: Diele, 04 Qershor 2017 13:53 tek: Elektronike
1
Posta
Derguar nga: Arber me date: Premte, 26 Maj 2017 23:14 tek: Arti dhe Kultura
0
Fizika
Derguar nga: diellza me date: Diele, 07 Maj 2017 19:22 tek: Internet
0
Huazimet e masmedias
Derguar nga: anisa gjergji me date: Hėnė, 24 Prill 2017 19:31 tek: Arti dhe Kultura
1
Cfar esht aw snap
Derguar nga: ilir hoxha me date: Mėrkurrė, 19 Prill 2017 14:16 tek: Arti dhe Kultura
1
Varesia
Derguar nga: ami me date: Premte, 07 Prill 2017 19:12 tek: Shendeti
0
Histori
Derguar nga: linda me date: Enjte, 06 Prill 2017 19:40 tek: Matematike e Fizike
1
Keqapi
Derguar nga: aulona me date: Hėnė, 03 Prill 2017 18:48 tek: Kohe e lire
0
Katrori 100
Derguar nga: gzgzgg me date: Enjte, 30 Mars 2017 18:38 tek: Matematike e Fizike