Llogaria ime
AOL Portal Lajme
Sherr me armė nė PS-nė e Shkodrės, rrihet me grushta kreu i OSHEE

Një sherr ka ndodhur ditën e martë në selinë e PS-së në Shkodër.

Mësohet se drejtori rajonal i OSHEE-së, Ersi Sulejmani është sulmuar nga persona të tjerë brenda një mbledhjeje.

Nuk dihen shkaqet e sherrit, por burimet thonë se ishte thirrur një mbledhje me praninë e ministrit Ditmir Bushati.

Në këtë mbledhje, drejtori i OSHEE-së është qëlluar dhe më pas ai është larguar. Sulejmani ka shkuar në Polici ku ka dhënë detaje për ngjarjen.

Po kështu, dëshmitarët thonë se në atë mbledhje u nxor edhe një armë zjarri me të cilën u kanos drejtori i OSHEE-së.

Mirepo, PS e Shkodres e ka mohuar kete ngjarje. Ajo ka thene ne nje njoftims e asgje ska ndodhur brenda mjedisve te saj.

REAGIMI

Partia Socialiste Dega Shkoder, sqaron se lajmi i qarkulluar ne mediat lokale per gjoja nje konflikt fizik te ndodhur ne ambientet e Selise se PS Shkoder eshte teresisht i pa vertetë Gjate dites se sotme në seline e PS jane eshte zhvilluar disa takime, por te gjitha aludimet e tjera jane thjesht spekulime.

Last updated 3 mins ago

Ska sondazhe aktive!