Llogaria ime
AOL Portal
Lajme
Sherr me armë në PS-në e Shkodrës, rrihet me grushta kreu i OSHEE

Një sherr ka ndodhur ditën e martë në selinë e PS-së në Shkodër.

Mësohet se drejtori rajonal i OSHEE-së, Ersi Sulejmani është sulmuar nga persona të tjerë brenda një mbledhjeje.

Nuk dihen shkaqet e sherrit, por burimet thonë se ishte thirrur një mbledhje me praninë e ministrit Ditmir Bushati.

Në këtë mbledhje, drejtori i OSHEE-së është qëlluar dhe më pas ai është larguar. Sulejmani ka shkuar në Polici ku ka dhënë detaje për ngjarjen.

Po kështu, dëshmitarët thonë se në atë mbledhje u nxor edhe një armë zjarri me të cilën u kanos drejtori i OSHEE-së.

Mirepo, PS e Shkodres e ka mohuar kete ngjarje. Ajo ka thene ne nje njoftims e asgje ska ndodhur brenda mjedisve te saj.

REAGIMI

Partia Socialiste Dega Shkoder, sqaron se lajmi i qarkulluar ne mediat lokale per gjoja nje konflikt fizik te ndodhur ne ambientet e Selise se PS Shkoder eshte teresisht i pa vertetë Gjate dites se sotme në seline e PS jane eshte zhvilluar disa takime, por te gjitha aludimet e tjera jane thjesht spekulime.

Përditësuar me 26 Pri 2017

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus 1? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI
Jeni të kënaqur me masat e marra për Koronavirusin