Llogaria ime
AOL Portal
Lajme
“Shefi i Komisariatit në Urën Vajgurore aksidenton një grua, policia fsheh ngjarjen”

Shefi i Komisariatit te Ures Vajgurore, Gramoz Cjapi ka shtypur me makinen e tij nje grua e cila ndodhet ne gjendje te rende.

Ky eshte nje informacion qe vjen nga qytetari dixhital, i cili i ka shkruar ish-kryeministrit Sali Berisha.

Deri me tani nuk ka asnje njoftim zyrtar per kete ngjarje.

Statusi i Berishes:

Çunat e krimit fshehin krimin!

Oficeri dixhital denoncon:

-fshehjen e krimit nga çunat e krimit.

Keshtu,

– shefi i komisariatit te Ures Vajgurore, Gramoz Cjapi ka shtypur nje njeri

– me makinen e tij private pa siguracion dhe targa dhe policia nuk ka marre asnje mase ndaj tij! Kanabistet jane mbi ligjin. Droga eshte ligji i tyre! sb

“Pershendetje Z.Berisha un qe po ju shkruaj jam nje oficer policie Dvpqb para 4 ditesh shefi komisariatit Skraparit tashme i ures vajgurore me makinen e tij me targa t huaja pa letra pa siguracion ka aksidentuar nje shtetase qe sot eshte n gjendje t rende dhe ndodhet n spital n rrezik per jeten. Policia nuk ka mar asnje lloj mase ndaj drejtuesit t mjetit qe eshte aktualisht shef i komisariatit ura vajgurore qe i cili quhet Gramoz Cjapi po ju bashkangjisim dhe nje foto qe shtetasi G.Cjapi drejtonte diten e aksidentit.Ne keto raste je i paprekshem ku n krye t ksaj detyre t sjell partia socialiste Rilindja.”

Përditësuar me 12 Maj 2017

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI
Jeni të kënaqur me masat e marra për Koronavirusin