Llogaria ime
AOL Portal Lajme
Rama pėrqesh ''Republikėn e Re'' tė Opozitės

Kryeministri Edi Rama ka përqeshur ne rrjetet sociale protesten e opozites me ane te nje foto montazhi.

Rama nuk e ka kursyer ironine e tij per Republiken e re qe shpalli lideri demokrat Basha, sot, ne protesten e PD-se.

“Mbahuni burra, po vjen republika e re”, shkruan ai ne nje foto ku ndodhen Basha, Paloka, Spahiu, Ndocaj, Berisha, Ndoka dhe Fazllic.

Ndërkohë ajo që bie në sy në fotomontazhin e Ramës është se, disa prej figurave të përfshira prej tij në ''Republikën e Re'' si Ndocaj, Spahiu apo Nard Ndoka kanë  qenë dikur ish aleatë të kryesocialistit.


Last updated 3 mins ago

Ska sondazhe aktive!