Llogaria ime
AOL Portal Lajme
Kursi i kėmbimit, Euro nė pikiatė

Monedha vendase, Leku, ėshtė forcuar nė nivele tė pazakonta ndaj Euro-s.

Prej disa ditėsh, njė euro kėmbehet nė pikat e kėmbimit valutor me 135.6 lekė.

Ky ėshtė niveli mė i ulėt i shtatė viteve tė fundit dhe qė tejkalon ēdo efekt sezonal.

Krahas agjentėve tė kėmbimit valutor, edhe ekonomistėt, vlerėsojnė se kjo po vjen nga disa faktorė tė jashtėm e tė brendshėm, tė kombinuar sė bashku.

Zgjedhjet nė Amerike janė njė arsye e cila ėshtė ndier kudo.

Por nuk pėrjashtohen edhe zhvillime tė tjera tė tregtisė informale tė paligjshme siē ėshtė shit-blerja e lėndėve narkotike e cila kėtė vit ka qenė e madhe.

Last updated 3 mins ago

Ska sondazhe aktive!