Llogaria ime
AOL Portal Lajme
Kurbin, vritet me armė zjarri 62 vjeēari

Paraditen e sotme njė 62-vjeēar nga fshati Ndrojė i Kurbinit ėshtė vrarė me armė zjarri.

Menjėherė nė vendngjarje kanė mbėrritur forcat e policisė tė cilėt kanė konstatuar se pas njė konflikti pėr motive tė dobėta, ka mbetur i vrarė me armė zjarri shtetasi Zef Doda.

Nga efektivėt e Policisė sė Kurbinit, ėshtė identifikuar dhe arrestuar nė flagrancė autori i dyshuar, shtetasi Mirash Vukaj, 78-vjeē, banues gjithashtu nė Kubin, tė cilit i ėshtė gjetur edhe arma e krimit.

Ndėrkohė mėsohet se policia po vijon hetimet pėr zbardhjen e plotė tė ngjarjes.

Last updated 3 mins ago

Ska sondazhe aktive!