Llogaria ime
AOL Portal Lajme
Kurbin, aksidentohet pėr vdekje njė kalimtare

Tek mbikalimi i Patokut, nė Kurbin, ka ndodhur njė aksident automobilistik me pasojė vdekjen e njė shtetaseje.

Njė mjet tip ML, me targa AA 484 KH , ka pėrplasur kėmbėsoren Zenepe Koēi, banuese nė Kurbin, e cila ka ndėrruar jetė.

Drejtuesi i mjetit, shtetasi Mhill Ndreca, 56 vjeē, banues nė Kurbin, ėshtė shoqėruar nė komisariat

Grupi hetimor ndodhet nė vendngjarje dhe po punon pėr zbardhjen e plotė tė shkaqeve tė aksidentit.

Last updated 3 mins ago

Ska sondazhe aktive!