Llogaria ime
AOL Portal
Lajme
Krujë, vjehrri vret nuse me levë

Një sherr në familje, përfundoi me vrasjen e nuses së djalit nga vjehrri në fshatin Zhejë të Kurbinit.

Noc Tota 76 – vjeç mëngjesin e kësaj të mërkure qëlloi me levë hekuri, nusen e djalit të tij, Vera Totën, 42 – vjeçe nënë e dy fëmijëve.

Ngjarja ka ndodhur në oborrin e banesës, pas grindjes së të moshuarit me nusen e djalit.

Policia u njoftua nga bashkëshorti i Verës, Arben Tota, i cili e gjeti gruan të shtrirë në tokë dhe të gjakosur.

Ky i fundit sapo ishte kthyer nga puna, në një kompani të sigurisë fizike.

Nga këqyrja e vendit të ngjarjes, por edhe e trupit të gruas është vënë re se 42 vjeçarja ka pasur një plagë në kokë.

Nga ekzaminimi paraprak dyshohet se vdekja e gruas mund të ketë ardhur nga kjo goditje.

Pas ngjarjes, Ndoc Tota u largua nga banesa, por më pas u dorëzua në polici, ku dhe pranoi autorësinë e krimit.

Përditësuar me 03 Maj 2017

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI
Jeni të kënaqur me masat e marra për Koronavirusin