Llogaria ime
AOL Portal Lajme
Krujė, vjehrri vret nuse me levė

Njė sherr nė familje, pėrfundoi me vrasjen e nuses sė djalit nga vjehrri nė fshatin Zhejė tė Kurbinit.

Noc Tota 76 – vjeē mėngjesin e kėsaj tė mėrkure qėlloi me levė hekuri, nusen e djalit tė tij, Vera Totėn, 42 – vjeēe nėnė e dy fėmijėve.

Ngjarja ka ndodhur nė oborrin e banesės, pas grindjes sė tė moshuarit me nusen e djalit.

Policia u njoftua nga bashkėshorti i Verės, Arben Tota, i cili e gjeti gruan tė shtrirė nė tokė dhe tė gjakosur.

Ky i fundit sapo ishte kthyer nga puna, nė njė kompani tė sigurisė fizike.

Nga kėqyrja e vendit tė ngjarjes, por edhe e trupit tė gruas ėshtė vėnė re se 42 vjeēarja ka pasur njė plagė nė kokė.

Nga ekzaminimi paraprak dyshohet se vdekja e gruas mund tė ketė ardhur nga kjo goditje.

Pas ngjarjes, Ndoc Tota u largua nga banesa, por mė pas u dorėzua nė polici, ku dhe pranoi autorėsinė e krimit.

Last updated 3 mins ago

Ska sondazhe aktive!