Llogaria ime
AOL Portal Lajme
''Ceremoni mortore nė ēadrėn e PD-sė'' (fotot)

Akil Kraja, keshilltari i PD ne Keshillin Bashkiak ka postuar disa fotografi ne profilin e tij ne rrjetet sociale, ku duken disa kurora me lule si ne ndonje ceremoni mortore.

Por ne fakt nuk behet fjale per jete te humbura, por per nje ironi te organizatoreve me “Rilindjen” dhe zgjedhjet ne Kavaje.

STATUSI I PLOTE:

Po ndodh TANI : #FUNERALI i #Rilindjes !!!
Nga Kavaja, trupi i pajete i #Rilindjes_socialiste eshte percjellur ne Tirane. Ftohen qytetaret te lene mesazhet e tyre mortore prane cadres se lirise…


Last updated 3 mins ago

Ska sondazhe aktive!