Llogaria ime
AOL Portal Lajme
Atentat nė Itali, shqiptari ekzekutohet me 4 plumba

Ekzekutohet me 4 plumba pistolete njė shqiptar nė Romė.

Mediat italiane raportojnė se viktima u identifikua si shtetasi Gasper Reci, 43-vjeēar.

Sipas policisė italiane ai u vra mbrėmė rreth orės 23:30 minuta nė rrethana qė ende presin tė sqarohen nga policia.

Shqiptarit iu bė pritė pak para se tė shkonte nė banesė nė rrugėn Simeri Crichi, nė Tor Vergata, nga persona ende tė paidentifkuar. Ngjarja nuk ka asnjė dėshmitar.

Ai u gjet I pajetė I gjakosur nga plumbat dhe pėr tė edhe pse u njoftua urgjenca nuk ishte e mundur tė bėhej asgjė.

Ata qė e kanė qėlluar mund tė jenė larguar me njė makinė. Hetimet janė shtrirė nė disa pista, pėrfshirė marrėdhėnit familjare, rrethin e tė njohurve, por pa pėrjashtuar edhe pista tė tjera.

Nė momentin e krimit, thuhet se nė banesė ka qenė vajza e viktimės.

Last updated 3 mins ago

Ska sondazhe aktive!