Llogaria ime
AOL Portal Lajme
Aksident i rėndė nė Milot, lėndohen tre persona

Njė aksident i rėndė ėshtė shėnuar nė Milot ku mėsohet se tė paktėn tre persona janė plagosur.

Raportohet se dy makina jane perplasur koke me koke me njera tjetren ne zonen e njohur si Ura me Harqe, prane rruges se vjeter Laē-Lezhe. Ne kete aksident jane plagosur rende tre persona.

Mjetet e perfshira ne aksident jane nje Volkswagen me targė AA913HM me drejtues shtetasi I.S. banues nė Kukės dhe mjeti Benz me targė LE8330A me drejtues shtetasi L. I. banues nė Ishull – Shėngjin.

Pėr pasojė kanė marrė dėmtime drejtuesi dhe pasagjeri nė mjetin Volkswagen si dhe drejtuesi me njė pasagjere nė mjetin Benz tė cilėt u dėrguan nė Spitalin e Traumės nė Tiranė pėr ndihmė mjekėsore mė tė specializuar.

Njoftimi i policise

Mė datė 02.05.2017, rreth orės 16:00, nė supėrstraden Rrėshen – Milot, tek Ura me Harqe, janė pėrplasur mjetet Volkswagen me targė AA913HM me drejtues shtetasi I.S. banues nė Kukės dhe mjeti Benz me targė LE8330A me drejtues shtetasi L. I. banues nė Ishull – Shėngjin.

Pėr pasojė kanė marrė dėmtime drejtuesi dhe pasagjeri nė mjetin Volkswagen si dhe drejtuesi me njė pasagjere nė mjetin Benz tė cilėt u dėrguan nė Spitalin e Traumės nė Tiranė pėr ndihmė mjekėsore mė tė specializuar.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i aksidentit ka qenė parakalim i gabuar i njerit prej mjeteve.

Last updated 3 mins ago

Ska sondazhe aktive!