Televizion

Ermal Mamaqi, 'blerja' e fundit e Tv Klan

0

Tashmë është zyrtare!

Personazhi i njohur i humorit ka braktisur “Digitalb” për një kontratë të re me Tv Klan.

Ermal Mamaqi është kapur sot “mat” në ambientet e televizionit Klan, teksa mbyllte de...

Të Fundit
Rjetet sociale mbushen me Fake News mbi Koronavirus
Rjetet sociale mbushen me Fake News mbi Koronavirus
Dhunoi të ëmen, këngëtarja shqiptare dënohet me 6 muaj burg
Dhunoi të ëmen, këngëtarja shqiptare dënohet me 6 muaj burg
Kina dhe Europa do të ndërtojnë një bazë në Hënë
Kina dhe Europa do të ndërtojnë një bazë në Hënë
''Biznesi i nuseve'' U premtojnë vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
''Biznesi i nuseve'' U premtojnë vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
Zbardhet dëshmia e 32 vjeçarit që ndiqte Luana Vjollcën me ''Fiat Punto''
Zbardhet dëshmia e 32 vjeçarit që ndiqte Luana Vjollcën me ''Fiat Punto''
''Fitoj nga 100 euro në ditë me këta Rilindasit e k***''
''Fitoj nga 100 euro në ditë me këta Rilindasit e k***''
Marjana Kondi tregon për mesazhin që e 'sikletosi' me Ilir Metën
Marjana Kondi tregon për mesazhin që e 'sikletosi' me Ilir Metën
''Le Iene'' sjell dy histori të trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
''Le Iene'' sjell dy histori të trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
Messenger nuk do të funksionojë në këto sisteme smartfonësh
Messenger nuk do të funksionojë në këto sisteme smartfonësh